Kontakt

Uddannelsescenter Mariebjerg
Burvej 2
7570 Vemb
Tlf.: 96 11 46 40

Forstander: Alice Ervolder Olesen, Tlf: 96 11 46 43/20 85 03 70
alice.ervolder.olesen@holstebro.dk

Stedfortræder og leder af kollegiet: Mogens Højhus Jeppesen, Tlf: 96 11 46 44/51 35 89 81 Mogens.Hojhus.Jeppesen@holstebro.dk

Funktionsleder for undervisningen: Kim Sandal, Tlf: 96 11 46 41/24 89 36 14
Kim.Sandal@holstebro.dk

Pædagogisk konsulent: Tove Rasmussen, Tlf: 96 11 46 38/24 89 34 41
Tove.Rasmussen@holstebro.dk

Sekretær: Helle F. Mathiasen, Tlf. 96 11 46 45
helle.mathiasen@holstebro.dk

Sikker E-mail:
Psykiatri.Handicap@Holstebro.dk

Kontortid:
Mandag-torsdag: kl. 8.30-15.00
Fredag: kl. 8.30-12.00

Skal man have fat i personalet i grupperne udenfor normal åbningstid kan følgende numrer benyttes:

Grp. 1: 20 74 32 07
Grp. 2: 20 74 32 08
Grp. 3: 20 74 32 06